O nás

O nás

Euromusica s.r.o., sídlící a působící v ČR, je distributorem klasických audiovizuálních nosičů (CD, SACD, DVD, VHS) s nahrávkami vážné hudby. Firma nabízí katalogy současných a historických nahrávek – oper, baletů, recitálů, symfonické hudby, světových pianistů, komorní hudby, new music, atd. Také distribuuje neklasické katalogy, jako např. jazz, world music a šansony.

V současnosti Euromusica s.r.o. zastupuje řadu špičkových vydavatelství z Evropy, Severní Ameriky, Japonska a představuje široký výběr klasických nahrávek pro sběratele, znalce a milovníky hudby, mimo jiné i jedinečné a unikátní tituly menších vydavatelství.

Distribuční síť zahrnuje jak tradiční, tak i netradiční prodejní místa po celém území České republiky. Firma také distribuuje produkci některých českých vydavatelství do světa. Podrobnější informace získáte na stránce export nebo přímo v našem exportním oddělení.

V roce 2007 zprovoznili jsme pro vás internetový obchod s širokou nabídkou DVD a CD - www.classicdvd.cz

Euromusica s.r.o. velmi úzce spolupracuje se specializovanými a odbornými časopisy, internetovými časopisy a nezávislými rozhlasovými stanicemi. Tato spolupráce umožňuje efektivně prezentovat produkci a katalogy obchodních partnerů.